Kėbulo Dalių Asortimento Plėtra

Po ilgo sąstingio, ABC Autodalys asortimentas sparčiai plečiasi apimdamas daugiau prekių grupių bei gamintojų. Nuolatos dirbame su tikslu suteikti savo klientams geresnes kainas ir platesnį kėbulo dalių asortimentą. Šie metai ABC Autodalys parduotuvei yra permainų metai. Per 2024 metus išsikėlėme sau tikslą – papildyti savo asortimentą 3000 naujų pozicijų įvairių gamintojų automobiliams. Šiai dienai, galime su pasididžiavimu teigti, kad tikslą išsikėlėme ne be reikalo ir jau galime pasiūlyti daugiau kaip 1000 naujų pozicijų.

Skiriame didelį dėmesį naujesniems automobilių modeliams, taip pat pridedame naujų gamintojų modelių, kurie išpopuliarėjo per pastaruosius 15 metų. Šiandien galime pasidžiaugti, kad jau galime pasiūlyti alternatyvias kėbulo dalis šių lengvųjų transporto priemonių gamintojų automobiliams:
Volvo
Opel
Audi
Taip pat pridėjome ir legnvųjų krovinių transporto priemonių dalių tinkančių šių automobilių gamintojų modeliams:
Mercedes-Benz
Ford
Volkswagen
Fiat
Iveco
Renault
Citroen

Automobilio kėbulo dalių pasirinkimas mūsų asortimente yra išties platus ir nuolat plečiamas, siekiant patenkinti kiekvieno pirkėjo poreikius. Naujausi papildymai apima įvairių modelių radiatoriaus groteles, priešrūkinius žibintus bei jų groteles, buferių groteles, dangtelius ir laikiklius, taip pat įvairias apdailos detales. Mūsų tikslas – siūlyti kuo įvairesnį ir kokybiškesnį prekių asortimentą, kuris atitiktų visus vartotojų lūkesčius.

Toliau informuosime apie savo asortimento plėtrą jau greitai!