– Prekių pristatymas į „ABC Autodalys“, UAB parduotuvę, nuo 70€ perkamų prekių sumos – NEMOKAMAS. Dažniausiai prekės iš sandėlio yra pristatomos per 2-4 d.d.. Pristatytas prekes į „ABC Autodalys“, UAB parduotuvę būtina atsiimti per 3 d.d..
– Siuntos išlaidos Lietuvoje yra nurodytos prieš užsakant prekes. Siuntų išlaidos Euriopos Sąjungoje ir daugelyje NVS šalių yra skaičiuojamos pagal prekių svorį. Apskaičiuotą pristatymo kainą visada pateiksime Išankstinėje Sąskaitoje Faktūroje.
–  Jūsų užsakytas prekes pristatys mūsų partneris UAB „DPD Lietuva. Siuntą galite sekti ČIA: https://www.dpd.com/lt/lt/sekti-siunta/siuntos-sekimas/
11.1. Prekių pristatymo metu Pirkėjas įsipareigoja patikrinti Prekių siuntos pakuotės būklę, prekių kiekį ir kokybę.
11.2. Nustačius siuntos pakuotės pažeidimą, prekių kiekio ar kokybės neatitikimą (-us), Pirkėjas Prekių siuntos privalo nepriimti. Tokiu atveju Pardavėjas ar kurjeris kartu su Pirkėju įformina Prekių nepriėmimo aktą, kuriame raštu pažymi rastus pažeidimus ir neatitikimus.
11.3. Priėmus Prekių siuntą ir pasirašius atitinkamame pristatymo dokumente be pastabų, laikoma, kad Pirkėjui prekės pristatytos nepažeistoje siuntos pakuotėje, prekių kiekis ir kokybė atitinka pirkimo – pardavimo sutarties sąlygas bei papildomos paslaugos, nurodytos atitinkamame dokumente, yra tinkamai atliktos.
11.4. Pristačius prekes Pirkėjo nurodytu adresu, laikoma, kad prekės Pirkėjui yra įteiktos, nepriklausomai nuo to, ar prekes faktiškai priima Pirkėjas, ar bet kuris kitas asmuo, priėmęs prekes nurodytu adresu. Jei planuojamą prekių pristatymo dieną prekės nepristatomos, Pirkėjas nedelsiant, tačiau ne vėliau kaip kitą dieną po planuotos prekių pristatymo dienos, apie tai informuoja Pardavėją. Priešingu atveju Pirkėjas praranda teisę reikšti Pardavėjui reikalavimus, susijusius su Prekės(-ių) nepristatymu ar pavėluotu pristatymu.