Kaip Paaukštinti Automobilį?

Automobilio pakaba gali būti pakelta atliekant įvairius reguliavimus, tokiu būdu suteikiant transporto priemonei daugiau prošvaisos. Prošvaisa – tai atstumas nuo atraminio paviršiaus (kelio) iki žemiausio centrinės automobilio dalies taško. Didesnė prošvaisa gali padėti automobiliui važiuoti bekele ir lengviau atlikti remonto darbus. Taigi, išsiaiškinkime, kokiais būdais galima paaukštinti automobilį.

Prieš paaukštinant automobilį, pirmiausia turite nuspręskite, kiek reikia pakelti automobilio pakabą. Išmatuokite transporto priemonės aukštį ant lygaus paviršiaus ir nuspręskite, kiek reikia pakelti pakabą. Pakabą galima pakelti vos 2 – 5 centimetrais su reguliavimais arba paprastomis prisukamomis dalimis. Didesniam automobilio pakėlimui (7 – 10 centimetrai) reikės daug naujų dalių arba kėlimo rinkinių. Štai keli būdai, kaip galima paaukštinti automobilį.

Pirkite didesnes padangas:

Vienas iš paprasčiausių ir populiariausių būdų padidinti savo automobilio prošvaisą yra investuoti į didesnes padangas. Tiesiog užsidėkite naują padangų komplektą ir viskas. Jūsų transporto priemonė akimirksniu padidino prošvaisą 2 – 5 centimetrais. Tačiau atminkite, kad sumontavus per dideles padangas, jos gali trintis į ratų angų vidų. Be to, per didelės padangos taip pat gali apriboti transporto priemonės posūkio spindulį, o tai neigiamai paveikia jos valdymą. Dėl šios priežasties neturėtumėte padidinti savo automobilio padangų per daug.

Sumontuokite spyruoklines tarpines:

Kitas būdas padidinti jūsų automobilio prošvaisą yra sumontuoti spyruoklines tarpines, kurie taip pat žinomi kaip pagalbinės spyruoklinės tarpinės Tai iš esmės yra gumos gabalas, skirtas įdėti tarp spyruoklinės pakabos sistemos spyruoklių. Sumontuotos spyruoklinės tarpinės sumažina spyruoklės išsiplėtimą ir susitraukimą transporto priemonės pakabos sistemoje. Dėl šios priežasties šie pagalbininkai gali padidinti transporto priemonės prošvaisą maždaug 10 – 15 mm.

Investuokite į pakabos kėlimo rinkinį:

Investavimas į pakabos kėlimo komplektą yra dar vienas būdas padidinti savo automobilio prošvaisą maždaug 5 – 7 centimetrais. Kadangi transporto priemonės dugnas bus aukščiau nuo žemės, galėsite lengviau įveikti aukštesnes kliūtis ir nelygius kelius. Be to, pakabos kėlimo komplektas leis montuoti didesnes padangas, kurios gali dar labiau pagerinti jūsų automobilio prošvaisą.

Prieš priimdami sprendimą pakelti automobilį, įsitikinkite, kad žinote šio proceso privalumus ir trūkumus. Be to, turėtumėte skirti laiko ir ištirti vietinius įstatymus ir taisykles, susijusias su transporto priemonių pakėlimu jūsų vietovėje.

ABC AUTODALYS NETEIKIA AUTOMOBILIŲ REMONTO PASLAUGŲ, ŠIS STRAIPSNIS YRA INFORMACINIO POBŪDŽIO.